altay token

Altay Token Hakkında Herşey

Bu sene Süper Lig’e çıkan ve ligde güzel bir başlangıca imza atan Altay Spor Kulübü, kendi taraftar tokeninin çıkaracağını duyurdu. Yerli borsa ICRYPEX işbirliğiyle çıkarılacak token, taraftarlara özel ayrıcalıklar sunacak.

Bugün pek fazla futbol kulübü, kripto para sektörüne giriş yapmış durumda. Ülkemizde Fenerbahçe ve Galatasaray, ülkemiz dışındaysa Paris Saint Germain ve Barcelona, bu kulüpler arasında yer alıyor. Ülkemizde kripto para piyasasına atılan son takım ise Altay Spor Kulübü oldu.

Altay, Türkiye odaklı kripto para borsası ICRYPEX işbirliğiyle ALTAY TOKEN adlı kripto parasını pazara sürecek. 13 Eylül 2021’de ön satışa sunulacak olan token, 17 Eylül 2021’de alım satım işlemlerine açılacak. Ön satış sürecinde avantajlı fiyatlarla alınabilecek olan paralar ise 90 gün kilitli kalacak. ALTAY TOKEN’in kullanım alanları, tıpkı başka taraftar tokenleri gibi taraftarlarına birtakım faydalar sunacak.

Altay taraftarları, ALTAY TOKEN vasıtası ile teknik ekip ve sporcularla taraftarın kucaklaşabileceği etkinliklere katılma şansı yakalayacak, tesislere düzenlenen gezilerde, forma çekilişi gibi özel kampanyalarda ve kulübün yer aldığı başka alanlarda yer sahibi olacak. Kulübün kazandığı her maçla beraber belli bir miktarda ALTAY TOKEN kalıcı olarak dolaşımdan çıkartılacak. Kulübün şampiyon olması durumunda ise 1.000.000 adet ALTAY TOKEN yakılacak.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir