büsiber

BÜSİBER Siber Yaz Kampı 20 Eylül 2021’de Başlıyor

BÜSİBER tarafından düzenlenen Siber Yaz Kampı’nın 2021 ayağı, 20 – 24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kampa katılmak için son müracaat tarihi 12 Eylül.

Üniversite öğrencilerinin katılabileceği ve bedava olan BÜSİBER Yaz Kampı’nın 2021 ayağı, 20 – 24 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Katılımcılar, kampta siber emniyet eğitimlerinde tercih edilen yazılımları tanıyıp, bu işin arka planını öğrenecekler ve kendilerine dayanıklı bir altyapı katmış olacaklar.

BÜSİBER Siber Yaz Kampı, katılımcılarına sızma testlerinin temellerini, tercih edilen sistemlerin çalışma prensiblerini, internet uygulamalarını, sistemleri ve ağların temellerini, log idaresi malware analizi gibi siber savunma konularını parça parça gösterecek. Buna ek olarak bilişim suçları hukuku dersleriyle öğrendikleri verileri etik ve kanunlara ideal şekilde kullanma konusu ile ilgili bilinçlendirilecekler.

BÜSİBER Siber Yaz Kampı’na başvurmak isteyen üniversite öğrencileri, buradaki bağlantıya tıklayarak müracaatlarını yapabilirler. Kampa katılmak için son müracaat tarihi 12 Eylül 2021 saat 23.59. Başvurunun sonrasında öğrenciler, 13 Eylül 2021 saat 20.00’de ön elemeye tabi tutulacaklar. Sonrasında yapılacak bir mülakatla siber kampa kabul edilecekler.

Kampa katılacak öğrencilerde 2 doz COVID-19 aşısı olma koşulu aranıyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir