FenerCoin Hakkında İlk Bilgiler

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe’nin başkanlığına yine aday olduğunu duyuran Ali Koç, kulübün istikbal üç sezonda izleyeceği ekonomik uygulamayı açıkladı. İkinci üç senelik başkanlık sürecine girmeyi amaçlayan Koç, açıklamalarına kripto paralar bölümünde yapılacak girişimleri de ekledi.

Fenerbahçe’nin ürünlerinin satıldığı sitenin daha aktif duruma getirileceğini bildiren Koç, dijital kanalların tümünden senede 100 milyon lira gelir gerçekleştirmeyi hedeflediğini ifade etti.

Mart ayında Fenerbahçe’nin Socios ile Chiliz kripto parası ile ilgili görüştüğüne dair iddialar meydana çıkmıştı. Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe gibi çoğu Türk takımıyla görüşen Socios, dünya genelinde takımlarla yaptığı anlaşmayla bu hususta en seçkin program olarak anılıyor. Bu olaylarla güçlenen Fenerbahçe’nin kendi kripto parasını çıkaracağı iddiaları, başkanın açıklamalarıyla neredeyse doğrulanmış bulunuyor.

Fenerium sitesini daha aktif duruma getirmeyi planlayan Koç, kripto para ve çevrimiçi ödeme başlıklı çoğu yeniliği kulüple tanıştırmaya hazırlanıyor. Ali Koç, üç sezonluk muhtemel başkanlığının son senesinde Fenerbahçe’nin dijital alandan elde ettiği senelik 40 milyon liralık geliri, 100 milyon liraya çıkarmayı hedefliyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir