2021 yılında “En yeni yazım ve bilgi toplama teknolojilerini kullanarak, ziyaretçilerimize Türkçe bilgi kaynağı sunmak” ilkesiyle yola çıkan ytbilgi.com, bugüne dek geçen sürede ülkemize büyük oranda Türkçe temel bilgi kaynağı sağlamayı başarmıştır.

Sadece bir yılda 200’e yakın makale ile karşılıksız ve reklamsız bilgi sağlamıştır.

YTBilgi, 2020 yılında İşin Doğrusu Youtube kanalı ekibi tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Ülke ve dünya gündeminde yer alan güncel haberleri, herkesin anlayacağı dilde ziyaretçilerine sunar. Teknolojik ürünler, Youtube, otomobil, mobil dünyası, oyunlar, ayrıca ilginç bilgiler hakkında herkesin anlayabileceği bir anlayış ile incelemeler yapar, sadece gerekli bilgiler verir ve ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirir.

YTBilgi, tarafsız bir haber portalı olup, içeriklerini haber ve bilgi sitelerinden derleyerek üretmektedir. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu makaleleri ücretsiz olarak sunmaktadır.

YTBilgi ekibi ile iletişime geçmek için yonetim@ytbilgi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için iletişim ve künye sayfalarını ziyaret edin.