Huawei Freebuds 4, 19 Mayıs’ta Tanıtılacak

Çinli teknoloji devi Huawei, 19 Mayıs tarihinde Çin’de bir lansman faaliyeti gerçekleştirecek. Pek çok ürün tanıtacağı fikir edinilen markanın en çok merak edilen ürünü ise yeni kablosuz kulaklığı. Huawei, geçen aylarda sunduğu kablosuz kulaklığı Freebuds 4i’nin sonrasında Freebuds 4 ile kablosuz kulaklık ailesini genişletmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz zamanda sızdırılan tanıtım görselleri ile dizayn detaylarını gördüğümüz kulaklığın şimdi de birtakım özellikleri meydana çıktı. Tasarım detaylarına göz attığımızda büyük bir yenilik görmediğimiz kulaklık, bir önceki kuşak olan Freebuds 3’ün dizayn çizgisini devam ettiriyor. Fakat Freebuds 4i ile kıyaslandığında dizaynda birtakım farklılıklar olduğunu görüyoruz. En mühim farklılık ise Freebuds 4’ün tam kulak içi formda değil; AirPods gibi bir formda olması.

Kulaklık, pil ömrü ve kullanım basitliği noktasında birtakım geliştirmeler ile gelecek. Aynı vakitte ses kalitesinde de mühim geliştirmelerin yapıldığı Freebuds 4, aktif gürültü önleme özelliğine de sahip olacak.

Huawei Mall’da görüntülenen kulaklığın şu an için üç değişik renk alternatifi görünüyor. Beyaz, gri ve kırmızı olarak listelenen bu üç renk dışında kara ve gümüş renk seçeneklerinin de olacağı düşünülüyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir