Hyundai Tucson 2021

Hyundai Tucson 2021 Dış Tasarımı Nasıl?

Baştan aşağı yenilenen tasarımıyla daha fazla saldırgan ve sportif bir havaya bürünen yeni Hyundai TUCSON, ilk görünüşte havalandırma panjurlarını LED far ile tamamlayan ön tamponuyla ilgi çekiyor. Dünyanın ilk saklı aydınlatma teknolojisine sahip Parametrik LED Gündüz Farları ile donatılan TUCSON’da, farlar kapalı konumdayken gizleniyor ve ızgaranın bir parçası gibi görünüyor.

Önden başlayarak yanlardan devam eden keskin hatlar, arkaya geçtiğimizde de karşımızda. Burada tek bir şerit durumunda uzanan LED stop lambası araca şık bir hava katarken, bunun dışında aracın iki yanından iki kanat şeklinde aşağı yönlü stop lambaları görüyoruz. Hyundai logosu ise arka camın üstüne yerleştirilmiş durumda.

Tercih edilen pakete göre 18 inç alaşım ya da 19 inç elmas kesim alaşım jantlarla beraber gelen 2021 TUCSON, 4.500 mm’lik uzunluğu ve 1.650 mm’lik yüksekliğiyle yolculara ferah bir yolculuk imkânı veriyor. Oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip olan TUCSON’un renk seçenekleri arasında ise Gün Batımı Kırmızı Sedefli, Safir Mavi Metalik, Gümüş Gri Metalik, Kum Taşı Bronz Metalik, Kutup Beyazı, Amazon Gri Metalik, Mika Siyah Sedefli ve Duman Gri Sedefli yer alıyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir