OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition Akıllı Saat

Birçok firmanın ürünlerini değişik temalarla donatmayı sevdiğini biliyoruz. Popüler bir film, dizi ya da oyun temalı akıllı telefonlar, oyun kumandaları, akıllı saatler ve daha çoğu ürün sık sık karşımıza çıkıyor. Bu alanda çokça gördüğümüz firmalardan bir tanesi de Çinli teknoloji devi OnePlus.

Geçtiğimiz aylarda şirketin OnePlus’ın 8T modelinin Cyberpunk temalı versiyonunu görmüştük. Şimdiyse Çinli üretici, karşımıza Cyberpunk 2077 temalı akıllı saat ve saatin yanısıra oyunun kilit karakterlerinden olan Johnny Silverhand temalı bir saat tutacağıyla çıkıyor.

Saat, Cyberpunk’ın kara ve sarı renklerini kullanıyor. Saatin bir kayışında OnePlus, başka kayışında ise Cyberpunk logosu bulunuyor.

Saatin özelliklerine geçmeden, saat tutacağından da bahsedelim. Johnny Silverhand, ilk duyduğunuzda tanıdık gelmeyebilir ama Keanu Reeves denilince hatırlayabilirsiniz. Oyunda Keanu Reeves tarafından canlandırılan kilit karakterin metal eli, saat tutacağı olarak karşımızda.

OnePlus Watch, 1 GB RAM ve 4 GB hafızaya sahip olan, 2021 Mart ayında tanıtılmış bir akıllı saat. 1,39 inç AMOLED ekrana sahip olan saat, kullanıcıya 454×454 değerindeki çözünürlüğü 46 mm’lik kadran sunuyor. 45 gr ağırlığında olan aygıt ilaveten toza ve suya karşı dayanıklı IP68 sertifikasına sahip. NFC, kandaki oksijenin ölçümü gibi özelliklere de sahip olan akıllı saat, normal kullanımda 14 güne kadar batarya ömrü sunuyor.

Cyberpunk temalı OnePlus Watch ve Johnny Silverhand saat tutacağı, 24 Mayıs 2021 tarihinde pazara sürülecek. Fiyatlar ise;

Saatin normal versiyonu: 155 dolar (1305 TL)
Kobalt alaşımlı versiyonu: 249 dolar (2096 TL)

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir