OPPO Enco Buds 2

OPPO Enco Buds 2’nin Özellikleri

Oppo firması, 2022 yılı Ağustos ayında duyurmuş olduğu Enco Buds 2’yi ülkemizde de satışa sundu. Kulaklık piyasaya 699 TL fiyat ile giriş yaptı. Gelin kulaklık bi fiyatı hakediyor mu birlikte inceleyelim;

Çoğu kişi tarafından telefon üreticisi olarak bilinen OPPO, bu sınıftaki başarısını giyilebilir teknolojik ürün pazarında da göstermekte iddialı. Son olarak haberimize konu Enco Buds 2’yi tanıtan firma, ilk olarak uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekti.

OPPO Enco Buds 2

Kulaklık dokunmatik kontrole ve 10 milimetre titanyum sürücüye sahip. Ayrıca insan seslerini de canlı olarak takip ediyor ve konuşmaları arka plan seslerinden, yapay zeka yardımıyla ayırıyor. Bu özelliğin adı ise, yapay zeka derin gürültü önleme. Ayrıca çağı takip eden markamız bu kulaklıkta, bluetooth 5.2 bağlantı desteği de sunmakta.

Diğer özelliklerinden biri ise, kulaklığın tek şarj ile yaklaşık 28 saat kullanum imkanı sunması. Bu en kullanılmadık sürede verdiği performans, kulaklığın bataryasının zamanla ömründen kaybetmesi, ses yüksekliği ve kullandığınız işlevler de kullanım süresinden azaltıyor, bunu da unutmayın. Bu kulaklıkları yaklaşık on dakika şarjda tuttuğunuz zaman, sizi yaklaşık 1 saat idare edebiliyor. Hızlı şarj özelliğinin de var olduğunu söylememek olmaz.

Piyasaya 699 TL’den giren kulaklık, serbest piyasa ekonomisinden dolayı daha yüksek fiyatlarla da karşınıza çıkabilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir