Silinen Dosyaları Ücretsiz Şekilde Nasıl Geri Getirebiliriz?

Silinen fotoğraflar, videolar, belgeler ve başka her türlü dosyayı geri getirmek için bir çok yol var. Fakat bu yollar ya ücretli ya da çok uğraştırıyor. Fakat iBeesoft ismindeki bu program, bedava sürümünde bile geniş imkanlar vererek dosyalarınızı kurtarıyor.

Artık her türlü özel bilgimizi dijital olarak depoluyor, bu verilere fazlalıkla bulut programları üzerinden ulaşıyoruz. Nitekim hem bilgisayarımızda hem telefonumuzda hem de USB hafıza ya da hafıza kartlarımızda depoladığımız mühim dosyalar var. Bu dosyalar ansızın silinirse ve şayet şanslıysak, kurtarmak mümkün.

Silinen bir dosyayı kurtarmanın çok bilinen ve bir o kadar da uğraştıran detaylı yolları var. Bu yollar da genellikle ücretli programlardan geçiyor. Çoğu program bedava sürümünde sınırlı sayıda dosya formatına ya da depolama birimi yapısına destek veriyor.

iBeesoft ismindeki bu program ile 1 GB’a kadar olan bütün formattaki dosyalarınızı, istediğiniz hafıza biriminden bedava olarak kurtarabiliyorsunuz:

SSD veya HDD bellek, USB bellek, SD veya microSD hafıza kartları, kameraların veya telefonların dahili hafıza birimleri fark etmeksizin dosya kurtarma olanağı yayınlayan iBeesoft, basit bir arayüze sahip. Bu sayede bilgisayarlar konusunda tecrübeli birisi olmanıza lüzum yok. Buradan indirebileceğiniz programın kurulumunu yapın, açtıktan sonra arayüzde yapılması lüzumlu işlemleri açık bir şekilde görebilirsiniz.

iBeesoft’ta kayıp dosyaları kurtarmak için değişik tarama modları da var. Quick Scan alternatifi ile süratli ve üstünkörü bir tarama yaparak kaybettiğiniz dosyaları bvakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

iBeesoft’u indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir