Tiny Football

Tiny Football İle Piksel Piksel Futbol

Tiny Football isimli, sizleri 90’lı yıllara götürecek futbol oyunu, önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkacak. Bu oyunun diğer futbol oyunlarından farkı ise, görüntü kalitesinin piksel piksel olması.

MicroProse şirketinin yeni bir oyun üzerinde çalışmalar yürüttüğü biliniyordu. Tiny Football’dan ilk olarak ekran görüntüleri geldi.

Tiny Football

Gelelim oyunun ayrıntılarına. Oyunda tek veya çok oyunculu modlar mevcut. Oyunda 64 takım var, bu takımların bazıları kulüp bazıları ise milli takım. Oyunun içerisinde faul, penaltı ve serbest vuruşlar da yok değil. Gözünüze çarpacak başka bir öğe ise, gol sevinçleri de var. Oyunun minimum sistem gereksinimlerinden bahsedecek olursak;

Intel Core i3 işlemci, 2 gigabayt ram, 200 mb depolama alanı ve yine çalışmak için Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerine ihtiyacı var. Özetleyecek olursak, oyun ekran kartsız bilgisayarlarınızda dahi çalışıyor. Bilgisayarlarınızı hiç yoracak bir oyun değil.

Yapımcısı Microprose’un 15 Kasım 2022 tarihinde Steam platformu üzerinden yayına vereceği oyunun çıkış fiyatı henüz belli değil. Oyunun Steam sayfasına bu linke tıklayarak gidebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir